MÖBLER / Bord / Rökbord 9592321

nr 959 2321

Rökbord

2 st, Mässing, diameter: 59-77 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 maj 2015
kl 19:32:51

Mässing